اپ آموزش گیتار

اپ آموزش گیتار

بررسی اپ آموزش گیتار

بررسی اپ آموزش گیتار

بررسی اپ آموزش گیتار باعث آشنایی بیشتر با نحوه استفاده از این برنامه ها می‌شود، به این خاطر که در دنیای امروز بسیار محبوب هستند. با یکی دیگر از سری مقالات گیتار آواز و معرفیه اپ های کاربردی گیتار همراه باشید.

 • Fender Play : بهترین برنامه آموزش گیتار برای مبتدیان.
 • Perfect Ear: بهترین برنامه تقویت گوش برای موسیقی و گیتار.
 • Justin Guitar: بهترین برنامه برای آموزش آنلاین گیتار.
 • GuitarTuna: بهترین برنامه برای کوک کردن گیتار.
 • Guitar 3D: بهترین برنامه برای یادگیری گیتار الکتریک.

یادگیری با اپ آموزش گیتار

یادگیری با اپ آموزش گیتار

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، یکی از راه های یادگیری گیتار استفاده از اپ آموزش گیتار می‌باشد. به طور کلی یادگیری گیتار و سایر سازهای پرطرفدار، با بیست سال پیش تفاوت های بسیار زیادی کرده است. همچنین آموزش و یادگیری گیتار با توجه به منابع متعددی که به صورت رایگان در دسترس همگان قرار گرفته، بسیار ساده تر شده است.

تنوع بسیار زیادی در این برنامه ها وجود دارد که می‌توان با توجه به نیاز آموزشی، یکی از آن ها را انتخاب کرد. نصب و استفاده از این برنامه ها بسیار اقتصادی است، اما نمی‌توان گفت که می‌تواند تمامی مباحث مورد نیاز را در هنگام یادگیری گیتار در اختیار هنرجویان مبتدی قرار دهد. توصیه می‌کنیم اگر در حال یادگیری در کلاس های آموزشی هستید، از این اپ ها استفاده کنید و استفاده از آن ها برای افراد مبتدی توصیه نمی‌کنیم.

یادگیری گیتار به صورت آنلاین یکی از راه هایی است که این روزها محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده و در دسترس، ارزان و قابل اعتماد می‌باشد. یکی از مزیت های آن نیز دسترسی و پاسخگویی 24 ساعته آن به هنرجویان است.

در اپ آموزش گیتار به دنبال چه چیزی باشیم؟

در اپ آموزش گیتار به دنبال چه چیزی باشیم؟

همه برنامه های آموزش گیتار یکسان ساخته نمی‌شوند. برخی ویژگی های بسیار خوبی را مختص هنرجویان مبتدی ارائه می‌دهند، مانند ویدیوی های آموزشی، نحوه نواختن انواع آهنگ های به روز، آموزش تکنیک های مختلف گیتار و… .

برخی دیگر برای گیتاریست های با تجربه تر ساخته شده اند و به شما این امکان می‌دهند نوازندگی خود را ضبط کرده و دوباره گوش دهید، تا نقاط ضعف خود را بررسی کنید. بر این اساس هر اپ آموزش گیتار از بخش های مختلفی تشکیل شده تا راهنمای هنرجویان در هر سطحی از آموزش باشد. در نتیجه باید برنامه ای را انتخاب کنید که بتواند تمامی نیازهای آموزشی شما را برطرف کند. این بسیار مهم است که بتوانید برنامه های خوب را از نمونه های غیر قابل استفاده فیلتر کنید. به این دلیل که تمامی این برنامه ها بازدهی مثبت نخواهند داشت.

آیا می توانم تئوری موسیقی را با اپلیکیشن یاد بگیرم؟

آیا می توانم تئوری موسیقی را با اپلیکیشن یاد بگیرم؟

یادگیری تئوری موسیقی یکی از مراحل مهم در یادگیری گیتار است که همزمان با بخش عملی، بازدهی نوازنده را بالا می‌برد. یک اپ آموزش گیتار مناسب می‌تواند راه خوبی برای یادگیری و آموزش تئوری موسیقی گیتار باشد. اگر چه بسیاری فقط می‌خواهند از نواختن گیتار لذت ببرند، اما دانستن حداقل های تئوری موسیقی می‌تواند از پیشرفت شما پشتیبانی کند.

اگر به دنبال بهترین اپ آموزش گیتار هستید، باید به این موارد توجه داشته باشید:

 • ارائه سطوح مختلف آموزشی
 • ارائه درس، تمرین و چالش های تمرینی
 • بخش آموزش آهنگ های مختلف
 • توانایی سفارشی کردن درخواست هنرجو
 • هزینه های به صرفه
 • ارائه نرم افزار کوک گیتار
 • سیستم پشتیبانی نرم افزار

یادگیری گیتار با استفاده از اپ های موجود در بازارهای اینترنتی نیازمند تهیه و فراهم کردن ابزارهای دیگری نیز می‌باشد. ابزارهایی که بتوان با استفاده از آن ها تمرین های ساز و نواختن آهنگ های مختلف را فراهم کرد. مزیت های استفاده از این نرم افزارها، آن ها را به یکی از راه های محبوب برای یادگیری گیتار تبدیل کرده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با گیتار آواز تماس بگیرید.