قیمت گیتار ارزان و انواع مدل های آن

قیمت گیتار

قیمت گیتار به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت گیتار به چه مواردی بستگی دارد؟

بررسی قیمت گیتار، شامل نکاتی است که به هنرجویان مبتدی کمک می‌کند تا بتوانند راحت تر ساز مورد نظر خود را خریداری کنند. گیتار آواز راهنمای شما در یادگیری و خرید گیتار با بهترین قیمت است.

قیمت گیتار یکی از نکات مهم هنگام تهیه این ساز است، که باید متناسب با بودجه هنرجویان باشد. قیمت تعیین شده به عوامل مختلفی از جمله نوع گیتار، برند، کشور سازنده، آکبند بودن آن و… بستگی دارد. هنرجویان پیش از هر اقدامی ابتدا باید بودجه مورد نظر خود را برای تهیه این ساز در نظر بگیرند، تا با توجه به آن سراغ سازهای مختلف بروند.

هنگام خرید گیتار، ابتدا باید به بررسی ساز بپردازید، تا از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل نمایید. به این منظور می‌توانید از یکی از کارشناسان متخصص در این زمینه کمک بگیرید و یا به فروشگاه های معتبر مراجعه فرمایید.

ساز گیتار شامل انواع کلاسیک، فلامنکو، الکتریک، گیتار باس و آکوستیک است که در بسیاری از موارد قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت می‌باشد.

گیتارهایی مانند گیتار الکتریک و باس که با استفاده از جریان برق کار می‌کنند، نیاز به لوازم جانبی دیگری دارند، که این مسئله ممکن است قیمت آن را بیشتر از سایر انواع آن تمام کند. کابل اتصال، آمپلی فایر، افکت و… از جمله لوازمی هستند که برای به صدا در آوردن سازهای گیتار الکتریک باید تهیه شوند.

سازهای دیگری همچون گیتار کلاسیک، آکوستیک و فلامنکو بدون نیاز به برق به صدا در می‌آیند، به همین دلیل قیمت تمام شده آن ها مقرون به صرفه تر است. با این حال موارد دیگری از جمله سیم ساز، زیر پایی، ابزار کوک ساز، کاور و… وجود دارد، که تهیه آن ها نیاز به صرف هزینه خواهند داشت. به طور کلی نرخ تعیین شده برای هر ساز با انواع برند و نوع آن، در همه فروشگاه ها یکسان می‌باشد.

نکات مهم هنگام خرید ساز گیتار

نکات مهم هنگام خرید ساز گیتار
قیمت گیتار

برای برخی از هنرجویان مبتدی که به تازگی تصمیم به یادگیری گیتار گرفته اند، قیمت گیتار امری مهم به شمار می‌رود. در نظر داشته باشید که در روزهای اول یادگیری نیاز به صرف هزینه های بالا نخواهید داشت و می‌توانید با تهیه یک ساز در سطح متوسط یادگیری خود را آغاز نمایید. به مرور و پس از پیشرفت در این زمینه می‌توانید به سراغ گیتار های گران قیمت با برندهای مشهور بروید.

در برخی موارد نیز تهیه گیتار دست دوم می‌تواند، راه مفیدی برای کاهش هزینه های هنرجویان باشد. توجه به سلامت ساز یکی از موارد بسیار مهم، فارغ از برند آن می‌باشد. برخی از فروشگاه ها این امکان را برای هنرجویان فراهم کرده اند که ساز خود را پس از تست نزد استاد خود خریداری نمایند، پس از این فرصت استفاده نمایید!

ضمانت کالا یکی از موارد مهم است که می‌تواند به خریدی مطمئن منجر شود. اگر شخصا برای تهیه ساز اقدام می‌کنید، از سلامت بدنه ساز، گوشی ها، سیم ها، سیم گیر، خرک و دسته ساز اطمینان حاصل نموده و آن ها را بررسی نمایید. گیتار سازی پرطرفدار می‌باشد که با توجه به محبوبیت آن، از تنوع بالایی در قیمت برخوردار است، بنابراین توجه داشته باشید که آن را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید. این ساز به هنگام خرید دارای لوازم جانبی است که فروشنده حتما باید آن‌ها را در اختیار شما قرار دهد.جهت اطلاع از قیمت گیتار با گیتار آواز تماس بگیرید.